Polecamy
Szary szlafrok z mikropluszu w rozmiarze S/M Elena – Tiseco Home Studio
283 zł
Historia cen
- 1.04.2026 - 283 zł
- 5.02.2026 - 283 zł
- 16.01.2026 - 244,9 zł
- 25.11.2025 - 217,09 zł
- 21.11.2025 - 228,52 zł
- 14.11.2025 - 240,55 zł
- 7.11.2025 - 247,99 zł
- 1.11.2025 - 253,65 zł
- 28.10.2025 - 283 zł
- 25.10.2025 - 243,38 zł
- 20.10.2025 - 283 zł
- 14.10.2025 - 243 zł
- 7.10.2025 - 283 zł
- 3.10.2025 - 243 zł
- 1.10.2025 - 283 zł
- 30.09.2025 - 226 zł
- 26.09.2025 - 243 zł
- 16.09.2025 - 283 zł
- 12.09.2025 - 243 zł
- 6.09.2025 - 283 zł
Opis produktu
Szary szlafrok z mikropluszu w rozmiarze S/M Elena – Tiseco Home Studio
Specyfikacje
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Rodzaj | Z kieszenią |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Mikroplusz |
| Waga | 0.65 kg |
| Długość | 120 cm |
| Kolekcja | Elena |
| Rozmiar | S/M |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 250 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/nie można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 95% poliester |
| Producent | Tiseco Home Studio |
Najlepsze produkty od Bonami

232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
151,19 zł167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
77,99 zł
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach

104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
85,99 zł
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
193,79 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
148,61 zł
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie









