

Wymiary 11×40×11 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 137,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka kuchenna z drewna świerkowego w odcieniu orzecha to praktyczny i stylowy dodatek, który łączy w sobie nowoczesną elegancję z rustykalnym akcentem. Wykonana ręcznie przez doświadczonych rzemieślników z wysokiej jakości drewna, wprowadza do kuchni przytulność, a jednocześnie zapewnia miejsce na przyprawy, zioła lub drobne dekoracje. Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje nawet do mniejszych kuchni, a ciepły odcień orzecha z łatwością wkomponuje się w różne rodzaje wnętrz. Każdy egzemplarz jest oryginalny, z dbałością o szczegóły i długą żywotnością. Montaż jest prosty i zajmuje tylko chwilę.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 11 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Styl | Rustykalny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Drewno |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Producent | Hanah Home |

60×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, nowoczesna, matowa

Matowa, brzozowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca

Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
Narożna, głębokość

Matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Dębowa, rustykalna, industrialna

Dębowa

Prosta
W magazynieDostawa gratis
Matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Głębokość

Narożna, industrialna

Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Narożna, nowoczesna

Matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana

Narożna


Dębowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie