





Wymiary 89×47×46 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 486,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krzesło do jadalni Vina w połączeniu zielonego i orzechowego koloru to nowoczesny mebel inspirowany stylem skandynawskim. Łączy w sobie wygodę, elegancję i wytrzymałość, dzięki czemu pasuje zarówno do jadalni, jak i salonu lub biura. Jego ponadczasowy wygląd wzbogaci wnętrze i doda mu odrobinę wyrafinowania. Wygodna tapicerka pokryta 100% lnem zapewnia przyjemne i miękkie wrażenia podczas siedzenia. Wysokość siedziska 49 cm zapewnia komfort użytkownikom o każdym wzroście, dzięki czemu krzesło nadaje się do codziennego spożywania posiłków i dłuższego siedzenia. Ergonomiczna konstrukcja z podłokietnikami wspiera prawidłową postawę ciała i zwiększa wygodę. Konstrukcja z melaminą pokrytej płyty wiórowej o grubości 18 mm wraz z nogami z drewna grabowego gwarantuje stabilność i długą żywotność. Dzięki wysokiej jakości wykonania krzesło stanie się niezawodnym i stylowym dodatkiem do domu. Parametry: Grubość konstrukcji: 18 mm Nogi: drewno grabowe Wysokość siedziska: 49 cm Kolor: zielony i orzechowy
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Sosna, Orzech włoski |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Kolor | Zielona |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Producent | Hanah Home |

89×47×46 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa


4 sztuki
W magazynie
Industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
53×59×59 cm, z podłokietnikami, 2 sztuki
W magazynieDostawa gratis
93×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
87×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
81×51×55 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×49 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
88×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
82×49 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie