







Wymiary 87×44×54 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: Szara melanż Metal: Dekor drewna Wymiary Głębokość: 54,5 cm Szerokość: 44,5 cm Wysokość: 87 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 40 cm Waga: 4,2 kg Obciążenie: 110 kg Stylowa jadalnia w nowoczesnym duchu Neutralne kolory są doskonałą bazą dla każdego wnętrza. Łącząc delikatne tony z jednym wyrazistym elementem, łatwo stworzysz lekki i harmonijny przestrzeń. Zainspiruj się skandynawskimi wnętrzami, które łączą światło, naturalne materiały i funkcjonalność. Krzesło jadalniane Libra w szarej melanżowej tkaninie stanie się designerskim elementem twojej jadalni. Zalecamy jej łączenie z jasnym drewnianym stołem i subtelnymi dodatkami, takimi jak zawieszone doniczki z świeżymi ziołami. W ten sposób stworzysz praktyczne i przytulne miejsce na codzienne chwile spokoju.
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczne |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Kształt oparcia | Proste |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Widok ar | Tak |

76×49×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
85×52×42 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, retro
W magazynie
Retro, z podłokietnikami
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skórzana, skandynawska
W magazynie
79×52×56 cm, tapicerowana, metalowa

76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Tapicerowana, prowansalska
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Obrotowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie

Składana, z podłokietnikami
W magazynie
84×56 cm, tapicerowana, obrotowa
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, tapicerowana

Nowoczesna, materiałowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, z podłokietnikami
Dostawa gratis
Tapicerowana
W magazynie
68×54×55 cm, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Tapicerowana, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
Dostawa gratis
Drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Drewniana, tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie