







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 89 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Musztardowy Metal: Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Wysokość: 84 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 41 cm Szerokość siedziska: 46 cm Waga: około 3,3 kg Specyfikacja Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Stabilna metalowa konstrukcja Bezpieczne antypoślizgowe adaptery Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją Dostarczane w częściach Krzesło przeznaczone wyłącznie do użytku domowego Minimalizm, który zachwyca Styl skandynawski podbił serca wielu miłośników designu dzięki swojej prostocie, funkcjonalności i ponadczasowemu wyglądowi. Takie właśnie jest to krzesło – czyste linie i wyraziste kolory łatwo wpasują się w każde wnętrze. Niezależnie od tego, czy umieścisz je przy stole w jadalni, w biurze czy w pokoju gościnnym, będzie wyglądać lekko, elegancko i nowocześnie. Styl skandynawski kładzie również nacisk nie tylko na estetykę, ale i na komfort, co to krzesło doskonale spełnia.
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Kolor | Żółta |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |

Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Prowansalska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, prowansalska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
82×48×55 cm, plastikowa, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis

Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana

Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie