Produkty, które mogą Ci się spodobać
Zasłona prysznicowa 180x200 cm Pure – Spirella
Wymiary 180×200 cm
-5 %181,04 zł189,9 zł
Historia cen
- 30.04.2026 - 181,04 zł
- 19.04.2026 - 181,04 zł
- 10.03.2026 - 189,9 zł
- 6.03.2026 - 179,35 zł
- 28.11.2025 - 168,8 zł
- 14.11.2025 - 179,35 zł
- 7.11.2025 - 189,9 zł
- 28.10.2025 - 211 zł
- 25.10.2025 - 181,46 zł
- 20.10.2025 - 211 zł
- 14.10.2025 - 181 zł
- 7.10.2025 - 211 zł
- 3.10.2025 - 181 zł
- 1.10.2025 - 211 zł
- 30.09.2025 - 169 zł
- 26.09.2025 - 181 zł
- 18.09.2025 - 211 zł
Opis produktu
Zasłona prysznicowa 180x200 cm Pure – Spirella
Wymiary
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Kolor | Niebieska |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Waga | 0.37 kg |
| Długość | 200 cm |
| Kolekcja | Pure |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Nie można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| System do zawieszenia w zestawie | Nie |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Spirella |
Najlepsze produkty od Bonami

115,59 zł
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
72,16 zł77,59 zł
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
54,22 zł86,32 zł
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
96,51 zł103,77 zł
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
331,27 zł
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

234,96 zł
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
38,82 zł
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
209,73 zł
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
186,3 zł
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
429,68 zł524 zł
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120,5 zł
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
623 zł
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
250,91 zł305,99 zł
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
77,75 zł
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
53,96 zł79,17 zł
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

232,31 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
113,97 zł
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
227,95 zł277,99 zł
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie














