


Wymiary 180×200 cm
Zasłona prysznicowa 180x200 cm Primo – Spirella
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Kolor | Zielona |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Waga | 0.37 kg |
| Długość | 200 cm |
| Kolekcja | Primo |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/nie można suszyć w suszarce |
| System do zawieszenia w zestawie | Nie |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Spirella |

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie

220×230 cm, pikowana
W magazynie
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie