Produkty, które mogą Ci się spodobać
Zasłona prysznicowa 180x200 cm Ribbon – Spirella
Wymiary 180×200 cm
179,1 zł
Historia cen
- 4.04.2026 - 179,1 zł
- 10.03.2026 - 179,1 zł
- 14.02.2026 - 169,15 zł
- 5.02.2026 - 199 zł
- 16.01.2026 - 169,15 zł
- 28.11.2025 - 159,2 zł
- 14.11.2025 - 169,15 zł
- 7.11.2025 - 179,1 zł
- 7.10.2025 - 199 zł
- 3.10.2025 - 171 zł
- 1.10.2025 - 199 zł
- 30.09.2025 - 159 zł
- 26.09.2025 - 171 zł
- 21.09.2025 - 199 zł
Opis produktu
Zasłona prysznicowa 180x200 cm Ribbon – Spirella
Wymiary
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Waga | 0.37 kg |
| Długość | 200 cm |
| Kolekcja | Ribbon |
| Wzór | Geometryczny |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Nie można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| System do zawieszenia w zestawie | Nie |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Spirella |
Najlepsze produkty od Bonami

167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
53,99 zł
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
579 zł
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
108,99 zł
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
194,99 zł
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie











