







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dziecięca pościel bawełniana Arctic Friends naszej marki 4Home zamieni łóżko Twojego dziecka w zabawny zimowy świat pełen uroczych przyjaciół. Na jasnoniebieskim tle wesołe pingwiny otoczone płatkami śniegu tworzą zabawną i optymistyczną atmosferę. Pościel jest stworzona dla małych marzycieli, którzy z uśmiechem wyruszają w podróż pełną przygód do krainy snów. Wykonana jest 100% z bawełny, która jest przyjemna w dotyku, oddychająca i delikatna dla skóry. Materiał z certyfikatem OEKO-TEX Standard 100 gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia, dzięki czemu pościel jest bezpieczna nawet dla dzieci o wrażliwej skórze. Bawełna o gramaturze 115 g/m²zapewnia komfort przez cały rok – latem przyjemnie chłodzi, a zimą ogrzewa. Pościel ma praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny, dzięki czemu jej zakładanie jest szybkie i łatwe. Wymiary 140 × 200 cm i 70 × 90 cm odpowiadają standardowemu łóżku pojedynczemu, dzięki czemu nadaje się zarówno do pokoju dziecięcego, jak i np. do domku letniskowego. Konserwacja jest łatwa – pościel można prać w temperaturze 40°C, suszyć w suszarce i prasować w temperaturze do 150°C, dzięki czemu zawsze będzie świeża i gotowa do ponownego użycia. Główne zalety produktu wesoły motyw pingwinów i płatków śniegu do stworzenia zabawnej atmosfery naturalny materiał – 100% bawełna, oddychająca i miękka certyfikat OEKO-TEX Standard 100 – bezpieczny dla zdrowia zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwiające zakładanie łatwa konserwacja, możliwość suszenia w suszarce Zawartość opakowania 1× poszwa na kołdrę 140 × 200 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Do łóżeczka |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Zadowolenie z sklepu, to już drugie doświadczenie. Wszystko tak, jak powinno być. Piękny wzór, dokładnie jak na zdjęciu.
Dziecko w 100% zadowolone

Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, zamek
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry, zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
135×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W doniczce
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stojąca
W magazynie