










Wymiary 23×19 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ramka Flute marki Umbra to stylowy dodatek, który ozdobi Twoje wnętrze. Jej unikalny design z ryflowaną strukturą po bokach przyciąga wzrok na pierwszy rzut oka. ramki można użyć zarówno w pionie, jak i w poziomie. Każdy metalowy element ramki jest skrupulatnie ręcznie polerowany, zapewniając unikalny charakter i połysk każdej sztuki. Ze względu na ręczny charakter wykonania mogą wystąpić niewielkie różnice w wykończeniu, co podkreśla oryginalność ramki.
| Szerokość: | 19 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 23 cm |
| Styl | Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Kształt | Prostokąt |
| Rodzaj | Stojące |
| Wymiary zdjęcia | 13x18 /15x21 |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Dodatkowy materiał | Stal/cynk |
| Liczba zdjęć | 1 szt. |
| Waga | 0.916 kg |
| Kolekcja | Flute |
| Design | Skandynawski/nowoczesny/industrialny |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Kolor | Transparentny/złoty |
| Material | Szkło |
| Producent | Umbra |



Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynieDostawa gratis

Drewniana
W magazynie
Drewniana, sztukowa
W magazynie

24×18 cm
W magazynie
Drewniana, zestawy, ścienna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, retro, prowansalska
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Drewniana, ścienna, sztukowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, retro, stojąca
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, zestawy, ścienna
W magazynie
Plastikowa, sztukowa
W magazynie

35×30 cm, skandynawska
W magazynie


24×18 cm
W magazynie


Nowoczesna, drewniana, retro
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

Do gniazdka
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Metalowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Wolno stojąca

80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie