


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Skład: 100% bawełna Gramatura: 190 g/m² Kolor Szary Rozmiary Rozmiar: 70 x 140 cm Właściwości Miękki i wytrzymały materiał o długiej trwałości Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i trzyma mocno Nie wymaga prasowania Obszyte gumką wokół całego prześcieradła Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem dokładnie wyprać prześcieradło Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie co 14 dni W suszarce zaleca się suszyć na niskich temperaturach Zawartość opakowania 1 szt. prześcieradła 70 x 140 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Gramatura | 190 g/m2 |
| Rozmiar materaca | 70 x 140 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Z gumką | Tak |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Optymalna wysokość materaca | Do 12 cm |
| Elastyczne | Tak |
| Wersja | Elastyczne, Z gumką |
| Długość | 140 cm |
| Dla dzieci | Dzięcięce |
| Typ | Do łóżeczka |
| Waga | 0,3 kg |

90×200 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
60×120 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
60×120 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
120×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
60×120 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
60×120 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
120×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
100×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
60×120 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
60×120 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
60×120 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie

110×150 cm, klasyczna, bawełniana
W magazynie
100×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
60×120 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
120×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie