










Czerwony czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej 800 ml Retro Style – SMEG
| Kolor | Czerwona |
|---|---|
| Materiał | Plastik/stal nierdzewna |
| Moc | 1400 W |
| Waga | 1 kg |
| Długość kabla | 100 cm |
| Długość | 15.2 cm |
| Pojemność | 0.8 l |
| Częstotliwość dźwięku | 50 - 60 Hz |
| Kolekcja | Red |
| Jakość | Premium |
| Napięcie | 220 V |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Instrukcja | Nieodpowiednie do zmywarki |
| Producent | SMEG |

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie

220×230 cm, pikowana
W magazynie
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie