










Ten toster został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie i doskonałych rezultatach. Posiada dwie szerokie szczeliny z automatycznym centrowaniem, aby zapewnić równomierne opiekanie kromek o różnej grubości. Możesz wybrać jeden z sześciu poziomów przyrumienienia, aby uzyskać dokładnie taką chrupkość, jaką lubisz. Oprócz podstawowego opiekania, urządzenie oferuje praktyczne funkcje, takie jak rozmrażanie chleba prosto z zamrażarki, podgrzewanie tostów i specjalną funkcję Bagel, która opieka tylko jedną stronę. Po zakończeniu opiekania kromki automatycznie się wysuwają. Konserwacja jest łatwa dzięki wyjmowanej tacce na okruchy. Kompaktowy rozmiar sprawia, że urządzenie z łatwością zmieści się w każdej przestrzeni.
| Wygląd | Retro |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Materiał | Stal nierdzewna/plastik |
| Moc | 950 W |
| Waga | 2.4 kg |
| Długość kabla | 100 cm |
| Długość | 19.5 cm |
| Częstotliwość dźwięku | 50 - 60 Hz |
| Kolekcja | Black |
| Jakość | Premium |
| Napięcie | 220 V |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Instrukcja | Nieodpowiednie do zmywarki |
| Producent | SMEG |

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
220×230 cm, pikowana
W magazynie

300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie

Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie