










Warto wiedzieć: W zestawie znajdują się haki, trzepaczki i uniwersalne mieszadła.
| Rodzaj miksera lub trzepaczki | Ręczne |
|---|---|
| Specyficzny materiał | Chrom |
| Materiał | Plastik |
| Moc | 250 W |
| Waga | 1.15 kg |
| Długość kabla | 150 cm |
| Długość | 10 cm |
| Częstotliwość dźwięku | 50 - 60 Hz |
| Kolekcja | Cream |
| Typ miksera | Ręczny |
| Jakość | Premium |
| Napięcie | 220 V |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Instrukcja | Nieodpowiednie do zmywarki |
| Producent | SMEG |

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
220×230 cm, pikowana
W magazynie

300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie

Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie