







Wymiary 200×220 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Kremowy Pomarańczowy Brązowy Wymiary 200 x 220 cm Specyfikacja Delikatna, miękka i ocieplająca tkanina Materiał nie wymagający prasowania Nie wybielać Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta)
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Rozmiar | 200 x 220 cm, 200 x 220 cm |
|---|---|
| Gramatura | 200 g/m2 |
| Wzór | Z wzorem |
| Długość | 220 cm |
| Typ | Koce i pledy |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |


140×200 cm, wełniana, tkana
W magazynie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Mikroplusz, jednokolorowa
W magazynie
Mikroplusz, sztuczne futro, jednokolorowa
W magazynie
140×200 cm, wełniana, tkana
W magazynie
Mikroplusz, bożonarodzeniowa, z barankiem
W magazynie
150×200 cm, bożonarodzeniowa
W magazynie

Mikroplusz, bożonarodzeniowa, jednokolorowa
W magazynie
Pikowana
W magazynie
130×170 cm
W magazynie


150×200 cm
W magazynie
Mikroplusz, kwiaty
W magazynie
Pikowana
W magazynie
Pikowana
W magazynie
150×200 cm, bożonarodzeniowa, z barankiem
W magazynie
150×200 cm
W magazynie
Mikroplusz, jednokolorowa, z barankiem
W magazynie
Mikroplusz, sztuczne futro, kwiaty
W magazynie

150×200 cm, bożonarodzeniowa
W magazynie

Pikowana, pasy
W magazynie

200×200 cm
W magazynie


200×200 cm, dziergana, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, wełniana, średnica
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie