















Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pościel: 100% poliester | 250 g/m2 Prześcieradło: 100% poliester | 160 g/m2 Kolor Zielony Biały Wymiary Pościel: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Prześcieradło: 180 x 200 cm Specyfikacja Wykonane ze 100% poliestru ze specjalną powłoką Pościel spełnia międzynarodowy certyfikat nieszkodliwości zdrowotnej Oeko-Tex Standard 100 Pościel ma zapięcie na zamek i nie wymaga prasowania Prześcieradło jest napinające, z gumką Prześcieradło jest nieprasowalne Zalecana temperatura prania: 30 °C – 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Opakowanie tego zestawu zawiera 1 szt. kołdry 200 x 220 cm 2 szt. poduszek 70 x 90 cm 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm
| Zapinanie | Zamek |
|---|---|
| Rozmiar kołdry | 200 x 220 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Retro |
| Bez prasowania | Tak |
| Pora roku | Zima, Jesień |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Świąteczny |
| Rozmiar pościeli | 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Rozmiar prześcieradła | 180 x 200 cm |
| Materiał pościeli | 100% poliester |
| Materiał prześcieradła | 100% poliester |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |

Mikroplusz
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, mikroplusz
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, do sypialni i salonu, zamek
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
42×40 cm, dębowa
Do wysłania za 2 tygodnie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie