








Wymiary 90×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pościel: 100% poliester | 250 g/m2 Prześcieradło: 100% poliester | 160 g/m2 Kolor Czerwony Niebieski Biały Wymiary Pościel: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Prześcieradło: 90 x 200 cm Specyfikacja Wykonane ze 100% poliestru ze specjalnym wykończeniem Pościel spełnia międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 Pościel ma zapięcie na zamek i nie wymaga prasowania Prześcieradło jest napinane, z gumką Prześcieradło jest niewymagające prasowania Zalecana temperatura prania: 30 °C – 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Opakowanie zawiera 1 szt. kołdry 140 x 200 cm 1 szt. poduszki 70 x 90 cm 1 szt. prześcieradła 90 x 200 cm
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Różowa |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Pora roku | Zima |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Świąteczny, Jelenie |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Rozmiar prześcieradła | 90 x 200 cm |
| Materiał pościeli | 100% poliester |
| Materiał prześcieradła | 100% poliester |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |

Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
90×200 cm, poliestrowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie