

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 70,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wzorowany koc Kemping jest wykonany z delikatnego mikrowłókna. Jest bardzo lekki i łatwy do przechowywania, idealny w podróży.
| Szerokość: | 150 cm |
|---|
| Materiał | Mikroplusz |
|---|---|
| Motyw | Kwiaty |
| Kolor | Czarno-biała |
| Gramatura | 220 g/m2 |
| Rozmiary | 150 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

Mikroplusz, kwiaty
W magazynie
Mikroplusz, sztuczne futro, kwiaty
W magazynie
Mikroplusz, bożonarodzeniowa
W magazynie


Jednokolorowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie

Mikroplusz, jednokolorowa
W magazynie
Mikroplusz, jednokolorowa, z barankiem
W magazynie
140×200 cm, wełniana, tkana
W magazynie

200×200 cm, tkana, bawełniana
W magazynie

150×200 cm
W magazynie
150×200 cm, bożonarodzeniowa
W magazynie
Pikowana, polarowa, ogrzewana

Mikroplusz, sztuczne futro, jednokolorowa
W magazynie
Mikroplusz, bożonarodzeniowa, jednokolorowa
W magazynie
150×200 cm
W magazynie

140×200 cm, wełniana, średnica
W magazynie
Mikroplusz, bożonarodzeniowa, z barankiem
W magazynie
150×200 cm
W magazynie
140×200 cm, wełniana, tkana
W magazynie

Tkana, bawełniana
W magazynie
Pikowana, mikroplusz
W magazynie
Pasy
W magazynie

Jednokolorowa
W magazynie
150×200 cm, bawełniana, pasy
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie