

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ścierki są nieodzownym elementem wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Dlatego z pewnością docenią Państwo ten praktyczny zestaw trzech sztuk. Ścierki są wykonane z wysokiej jakości chłonnej bawełny, która gwarantuje długotrwałą trwałość kolorów i żywotność. Nie pozostawiają włókien na naczyniach i charakteryzują się doskonałymi właściwościami polerującymi.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Zestawy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 szt. |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rozmiary | 50 x 70 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

50×65 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
50×70 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, lniana
W magazynie
Bawełniana, lniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana, zestawy
W magazynie


Hipoalergiczna, klinowa, jednokolorowa
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie

Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie