





Wymiary 45×65 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniane ścierki zestaw 3 szt. 45x65 cm Hen House – Cooksmart ®
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 65 cm |
| Zestawy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 3 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Waga | 0.221 kg |
| Długość | 65 cm |
| Kolekcja | Hen House |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 170 g/m² |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Brązowy/szary |
| Producent | Cooksmart ® |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
śliczna
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
silicone, duże i dobra jakość
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Pięknie
super cena, jakość i wykonanie
ładne i wysokiej jakości ściereczki

45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Lniana
W magazynie


45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie

Bawełniana, zestawy
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
40×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×70 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
50×65 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana, lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
40×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

Kwadratowa


Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie