




Wymiary 75×140×80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał stołu MDF: Czarny Drewno: Buk Wymiary stołu Szerokość: 140 cm Głębokość: 80 cm Wysokość: 75 cm Zalecane łączyć z krzesłem York. Chłodna północna inspiracja. Wprowadź do wnętrza równowagę między kolorami oraz poszczególnymi elementami. Mieszkaj w stylu skandynawskim. Jego lekkość, przewiewność i funkcjonalność cię zauroczą. Masowe meble, elementy metalowe lub szklane oraz wyraziste oświetlenia są częścią skandynawskich wnętrz. Duże otwarte przestrzenie bez ciemnych zakamarków i przegródek optycznie powiększają przestrzeń. Skandynawskie jadalnie są doskonale praktyczne. Wszystkie niezbędne rzeczy mają swoje miejsce, dzięki czemu łatwiej utrzymać je w czystości. Czarny stół jadalniany Bergen nie bój się wzbogacić wyrazistym akcentem.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Kształt | Prostokątny |
| Ilość miejsc | Dla 6 osób |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Wielkość | Mała |
| Kształt nóg | Cztery nogi |

75×140×80 cm, drewniana, drewniana
W magazynie
75×120×80 cm, drewniana, drewniana
W magazynie
76×70×130 cm, nowoczesna, klasyczna
Do wysłania za 1 tydzień
75×140×80 cm
W magazynie
75×120×60 cm, skandynawska, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
75×120×80 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
78×90×160-210 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
8×76×128 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

75×120×80 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

78×90×160-210 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
75×90 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
76×140×70 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, klasyczna, retro
W magazynie
Okrągła, industrialna, retro
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie