





Wymiary 93×48×61 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Jasnoszara Metal: Czarny Wymiary Szerokość: 48,5 cm Szerokość siedziska: 46 cm Głębokość: 61 cm Głębokość siedziska: 46 cm Wysokość: 93,5 cm Wysokość siedziska: 49,5 cm Wysokość siedziska: 7 cm Waga: 5,2 kg Obciążenie: 120 kg Neutralne kolory są doskonałą bazą dla każdego wnętrza. Łącząc neutralne tony z jednym wyrazistym kolorem, tworzymy idealnie lekki przestrzeń. Zainspiruj się krajami skandynawskimi, które łączą delikatne kolory z naturalnymi materiałami. Skandynawskie jadalnie pełne są światła, świeżych ziół, a także są całkowicie funkcjonalne i praktyczne. Jasnoszare aksamitne krzesło do jadalni Imola stanie się ozdobą jadalni. Uzupełnij krzesła o jasny stół z drewna. W jadalni postaw na skromne dodatki, które są użyteczne. Wybierz także lniane, wiszące doniczki, do których włożysz rośliny wiecznie zielone lub zioła.
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Styl | Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 49,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |

Tapicerowana, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
93×48×61 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
76×46×42 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Tapicerowana, industrialna, materiałowa
W magazynie
87×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie
88×54×60 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie

Tapicerowana, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Tapicerowana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie

Drewniana, skandynawska
W magazynie
93×48×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
82×59×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie