















Wymiary 83×230×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożnik, Sofa w kształcie L Rozmiar: Sofa 230 cm Kolor: Petrolowy Wariant narożnika: Uniwersalny narożnik Zapięcie poduszki 34 x 47 cm: Zamek błyskawiczny Pokrycie: POSO 125 Uwaga: Dekor wewnętrzny płyty wiórowej sofy może się różnić od zdjęcia produktu. Materiał sofy Konstrukcja jest wykonana z litego drewna i wysokiej jakości płyty wiórowej. Dodatkowym materiałem konstrukcji sofy jest sklejka i pilśnia. Siedziska sofy tworzy pianka poliuretanowa T30. Skład pokrycia: 90% poliester, 10% nylon Materiał pokrycia: Sztruks (Welur) Typ pianki: T30 poliuretan Typ siedziska: Wypełnienie piankowe Wysokość wypełnienia piankowego: 8 cm Wypełnienie poduszki 34 x 47 cm: Pianka poliuretanowa Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000 cykli Wymiary sofy Szerokość: 230 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 83 cm Wysokość siedziska: 38 cm Głębokość siedziska: 71 cm Powierzchnia do spania: 140 x 200 cm Wymiar poduszki: 34 x 47 cm Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Funkcja spania: Tak Funkcja spania Rozkładanie do spania: Tak Typ rozkładania: Ręczne bez mechanizmu rozkładania Dostarczane w częściach do montażu. Poso Puszysta miękka tkanina Poso przypomina wyglądem sztruks. Jej unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a dodatkowo bardzo mocny i trwały. Delikatne włoski na powierzchni łatwo się czyści za pomocą specjalnych środków do tapicerowanych mebli. Dzięki swoim unikalnym właściwościom jest wykorzystywana jako tkanina tapicerska na sofy, fotele i krzesła. Wykonana jest z poliestru z domieszką nylonu o wysokiej gramaturze 350 g/m2. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych jest to oznacza, że po osiągnięciu określonej liczby cykli materiał wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso wyróżnia się liczbą 35.000 cykli. Zwykłe tkaniny w domach mają około 20.000 cykli.
| Szerokość: | 230 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość | Trzyosobowa |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 200 x 140 cm |
| Kształt | Narożne |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |

83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
87×246×171 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
93×246×188 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, na nóżkach
Do wysłania za 2 tygodnie
Lewa, uniwersalna, wysoka
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
175×280×175 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, drewniana, lewa
W magazynie
90×290×167 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie