





Wymiary 90×43×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Szara Metal: Matowa czarna Wymiary Szerokość: 43 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość: 51 cm Głębokość siedziska: 38,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Udźwig: 110 kg Waga: 4,2 kg Specyfikacja Tapicerowane jadalniane krzesło z miękkim obiciem Ponadczasowy design z delikatnymi przeszyciami Solidne metalowe nogi pokryte proszkowym lakierem Dostarczane w formie do montażu Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na oszczędne dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe nakrycia i duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet podczas krótkich dni. Tapicerowane jadalniane krzesło Lava doskonale wpasuje się w jadalnię inspirowaną skandynawskimi krajami. Proste przeszycia i czarne nogi harmonizują ze stołem z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 4,2 kg |

90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
88×44×53 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
88×44×53 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
93×48×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Tapicerowana, retro
W magazynie
88-94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynieDostawa gratis
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Tapicerowana, skórzana
W magazynie
Retro, z podłokietnikami
W magazynie
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
84×44×50 cm, drewniana, tapicerowana

Industrialna, materiałowa

87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

88×58×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
84×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
83×56×60 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
85×57×47 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×62×75 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie