








Wymiary 80×46×54 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Koralowy Lite drewno: Buk Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Szerokość siedziska: 46 cm Głębokość: 54,5 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 80 cm Wysokość siedziska: 42,5 cm Udźwig: 120 kg Waga: około 3,7 kg Specyfikacja Skandynawski styl w nowoczesnym kolorowym specyfikacja Połączenie trwałych i naturalnych materiałów dla długiej żywotności Ergonomicznie ukształtowane siedzisko dla maksymalnego komfortu Łatwa konserwacja dzięki wysokiej jakości materiałom Dostarczane w stanie do montażu Wymiary opakowania: 60 x 40 x 50 cm, 4,5 kg Skandynawska jadalnia jest symbolem prostoty, jasności i naturalnej harmonii. Połączenie czystych linii, naturalnych materiałów i delikatnych akcentów kolorystycznych tworzy przytulną przestrzeń, która zachęca do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki naciskowi na funkcjonalność i estetykę staje się miejscem, gdzie łączy się komfort z ponadczasowym designem. Wystarczy dodać kilka dodatków w neutralnych tonach, aby jadalnia nabrała swojego unikalnego charakteru pełnego spokoju i elegancji.
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczne |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 120 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 42,5 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Waga | 4,5 kg |
| Widok ar | Tak |


Skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Nowoczesna, drewniana, skandynawska

76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, industrialna, materiałowa

80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, retro
Dostawa gratis
Drewniana, industrialna, materiałowa

Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
76-80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×50×49 cm, tapicerowana, materiałowa
W magazynie
88×44×53 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, składana
Dostawa gratis

Nowoczesna, drewniana, skandynawska

Drewniana, skandynawska
W magazynie
89×47×46 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Materiałowa

86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie