







Wymiary 87×44×54 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: jasnoszara Metal: imitacja drewna Wymiary (+/- 1 cm) Głębokość: 54,5 cm Szerokość: 44,5 cm Wysokość: 87 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 40 cm Waga: 4,2 kg Udźwig: 110 kg Specyfikacja Nowoczesne tapicerowane krzesło do jadalni Wygodne siedzisko z delikatnym przeszyciem Solidne metalowe nogi Dostarczane w częściach Stylowa jadalnia pełna spokoju Neutralne kolory są doskonałą podstawą dla każdego wnętrza. Łącząc delikatne odcienie z bardziej wyrazistymi elementami, stworzysz harmonijną i zrównoważoną przestrzeń. Zainspiruj się stylem skandynawskim, który łączy naturalne materiały, światło i funkcjonalność. Szare tapicerowane krzesło Libra stanie się eleganckim dodatkiem do Twojej jadalni – wystarczy je połączyć z jasnym drewnianym stołem i uzupełnić o naturalne dekoracje, takie jak lniane doniczki z ziołami. Powstanie praktyczne i przyjemne miejsce na codzienne chwile relaksu.
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczne |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Kształt oparcia | Proste |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |

86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
84×50×57 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa

33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis

87×44×52 cm, dębowa, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
79×51×46 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

Industrialna
W magazynie
95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, metalowa
Dostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, dębowa
Dostawa gratis

88×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna


86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie