






Wymiary 35×60×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten stolik kawowy jest prawdziwą atrakcją Twojego domu i zachwyci swoim designem i jakością. Dwa górne blaty stołu można obracać o 360°, dzięki czemu dopasujesz stół do swoich upodobań i przestrzeni. Posiada regulowane nóżki z ochraniaczami na podłogę. Przestrzeń do przechowywania stolika bocznego między płytami jest idealna do przechowywania czasopism, pilotów i wielu innych. Dane techniczne: wymiary: 60 x 60 x 35 cm maksymalna szerokość (w układzie): 80 cm materiał: MDF kolor: czarny połysk Zawartość opakowania: 1 x stolik kawowy 1 x materiał montażowy
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Kształt stołu | Kwadratowe |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Rozkładane | Tak |
| Na kółkach | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Producent | Stilista |

35×73×73 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
35×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
40 cm, ⌀ 64 cm, okrągła, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, szklana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
60×60×20 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
42×80 cm, okrągła, szklana
W magazynie
47×100×60 cm, prostokątna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
40×85×60 cm, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Szklana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
40×90×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, metalowa
Dostawa gratis
Okrągła, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, matowa
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, metalowa
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 75 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa, błyszcząca
W magazynie
35 cm, ⌀ 75 cm, matowa, sosnowa
W magazynie
40×90×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Szklana
W magazynieDostawa gratis
42×90×90 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, metalowa
Dostawa gratis
50×110×70 cm, prostokątna, zestawy
W magazynieDostawa gratis
40×90×45 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
27×80×50 cm, matowa, laminatowa
W magazynie

Sztuczne drzewa, w doniczce
W magazynie

Drewniana, prosta
W magazynie
90×180×60 cm, drewniana, z drewna tekowego
W magazynie

Dębowa, samoprzylepna
W magazynie
90×120×62 cm, drewniana, z drewna tekowego
W magazynie
Dębowa, samoprzylepna, jasna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Błyszcząca, retro
W magazynie

Na balustradę, wisząca
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Metalowa, składana, plastikowa
W magazynie
23×0 cm, dębowa, wodoodporna
W magazynie