






Wymiary 35×73×73 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten stolik kawowy jest prawdziwą atrakcją Twojego domu i zachwyci swoim designem i jakością. Dwa górne blaty stołu można obracać o 360°, dzięki czemu dopasujesz stół do swoich upodobań i przestrzeni. Posiada regulowane nóżki z ochraniaczami na podłogę. Przestrzeń do przechowywania stolika bocznego między płytami jest idealna do przechowywania czasopism, pilotów i wielu innych. Dane techniczne: wymiary: 73 x 73 x 35 cm maksymalna szerokość (w układzie): 89 cm materiał: MDF kolor: biały matowy Zawartość opakowania: 1 x stolik kawowy 1 x materiał montażowy
| Szerokość: | 73 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 73 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Kształt stołu | Kwadratowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Rozkładane | Tak |
| Na kółkach | Tak |
| Kolor | Biała |
| Producent | Stilista |

Owalna
W magazynie
Owalna, japandi
W magazynie
⌀ 120 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Prostokątna, marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Owalna, japandi
W magazynie
⌀ 90 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, industrialna
W magazynie
Kwadratowa, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Kwadratowa, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
35×90×90 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Owalna
W magazynie
Okrągła, industrialna, betonowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, drewniane ogrodzenia
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
100×70 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Prostokątna, błyszcząca, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, marmurowa
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Okrągła
W magazynie
40×120×60 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Kwadratowa, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Okrągła, marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Kwadratowa, industrialna, betonowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, prosta
W magazynie
Błyszcząca, retro
W magazynie
90×180×60 cm, drewniana, z drewna tekowego
W magazynie

90×120×62 cm, drewniana, z drewna tekowego
W magazynie
Dębowa, samoprzylepna
W magazynie
Dębowa, samoprzylepna, jasna
W magazynie
Średnica
W magazynie

Samoprzylepna
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Na balustradę, wisząca
W magazynie
Metalowa, składana, plastikowa
W magazynie
Ścienna
W magazynie
23×0 cm, dębowa, wodoodporna
W magazynie