Produkty, które mogą Ci się spodobać
Historia cen
- 1.05.2026 - 315,34 zł
- 19.04.2026 - 315,34 zł
- 10.03.2026 - 333,06 zł
- 14.02.2026 - 311,1 zł
- 5.02.2026 - 366 zł
- 23.01.2026 - 311,1 zł
- 16.01.2026 - 318,42 zł
Opis produktu
Oświetlenie Sollux dostosowuje się do wnętrza Twojego domu. Zwłaszcza jeśli podobają Ci się minimalistyczne rozwiązania w nowoczesnym stylu. Oczarują, nie zawiodą i podbiją Twoje serce dobrą jakością materiału, z którego zostały wykonane.
Specyfikacje
| Główny materiał | Plastik |
|---|---|
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
| Lokalizacja | Do sypialni i salonu |
| Liczba świateł | Pojedyncze |
| Kolor | Szara |
| Wskazówki do montażu | Wymaga profesjonalnego montażu |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Materiał | Plastik |
| Moc | 15 W |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Waga | 1.4 kg |
| Średnica klosza | 35 cm |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Zainstalowane na stałe |
| Kolekcja | Atis |
| Design | Nowoczesny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Special Week/Extra |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Plastik |
| Materiał konstrukcji | Stal/PCW |
| Material | Plastik |
| Producent | Sollux |
Recenzje
Opinie użytkowników
Super/nowoczesna lampa. Klosz przepuszcza wystarczająco dużo światła. Jesteśmy zadowoleni.
Polecamy

Plafon czarny z przydymionym szkłem 2-światła IP44 - Charlois
Nowoczesna, szklana, pojedyncza
W magazynie
Orientalna lampa sufitowa bambusowa - Amira
Pojedyncza, orientalna, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Designerska lampa sufitowa czarna z bursztynowym szkłem 4-światłowa - Uvas
Szklana, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratisModern Black Ceiling Lamp for 1-Phase Track System 15W 1180 lm 2700-3800K - Iconic Tsiri
Nowoczesna, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampa sufitowa w stylu art deco czarna z przydymionym szkłem - Busa
Szklana, pojedyncza
W magazynie
Nowoczesna lampa sufitowa brązowa i biała 50 cm 3-światła - Drum Duo
Nowoczesna, pojedyncza, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna lampa sufitowa złota 31 cm IP44 - Yuma
Nowoczesna, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampa sufitowa Japandi beżowa 3-punktowa - Multi Bida
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
Designerska lampa sufitowa beżowa - Bida
Nowoczesna, okrągła, pojedyncza
W magazynie
Orientalna lampa sufitowa z rattanu 40 cm 3-światła - Tromma
Pojedyncza, orientalna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna lampa sufitowa mosiężna z bursztynowym szkłem 6-punktowa - Ryan
Nowoczesna, szklana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Zewnętrzna lampa ścienna czarna z LED IP65 Solarna - Charlene
LED, nowoczesna, pojedyncza
W magazynie
Nowoczesna lampa sufitowa czarna z białym 50cm 3-światła - Drum Duo
Nowoczesna, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Designerski reflektor biały 2-światłowy regulowany - Michael
Nowoczesna, pojedyncza, metalowa
W magazynie
Nowoczesna lampa sufitowa czarna z białą 25 cm IP44 - Walden
Nowoczesna, pojedyncza, metalowa
W magazynie
Designerska lampa sufitowa czarna ze złotem 60 cm z LED z 3-stopniowym przełącznikiem - Ingo
LED, nowoczesna, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna lampa sufitowa czarna z bursztynowym i dymionym szkłem, 9 źródeł światła - Ateny
Nowoczesna, szklana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Orientalna lampa sufitowa z rattanu 30 cm - Trammy
LED, pojedyncza, orientalna
W magazynie
Lampa sufitowa art deco czarna z bursztynowym szkłem - Bizle
Szklana, pojedyncza
W magazynie
Lampa sufitowa czarna w komplecie z LED 3-stopniowy ściemniacz 5-świateł - Lejo
LED, nowoczesna, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
Orientalna lampa sufitowa z rattanu 30 cm - Tromma
Pojedyncza, orientalna, rustykalna
W magazynie
Lampa sufitowa biała 30 cm z LED - Drum LED
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynie
Lampa sufitowa w stylu art deco mosiądz - Karel
Szklana, pojedyncza, metalowa
W magazynie
Nowoczesny reflektor mosiężny regulowany - Jeana
Nowoczesna, pojedyncza, metalowa
W magazynie
Nowoczesna lampa sufitowa stalowa z wbudowanym LED i ściemniaczem - Rondas
LED, nowoczesna, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna lampa sufitowa brązowa okrągła - Facil
Nowoczesna, okrągła, pojedyncza
W magazynie
Lampa sufitowa Japandi kremowa z lnianym abażurem - Aisha
Pojedyncza, japandi, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampa sufitowa w stylu japandi, brązowa, z abażurem z tkaniny - Bida
Nowoczesna, pojedyncza, japandi
W magazynie
Lampa sufitowa Japandi biała z beżem i brązem 3-źródła światła - Multi Bida
Pojedyncza, orientalna, japandi
W magazynieDostawa gratis
Lampa sufitowa art deco czarna z przydymionym szkłem 3-punktowa okrągła - Vidro
Okrągła, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, syntetyczna
W magazynieDostawa gratis






























































