Produkty, które mogą Ci się spodobać
Historia cen
- 1.05.2026 - 196,19 zł
- 21.04.2026 - 196,19 zł
- 19.04.2026 - 185,29 zł
- 14.02.2026 - 183,6 zł
- 5.02.2026 - 216 zł
- 23.01.2026 - 183,6 zł
- 16.01.2026 - 187,92 zł
Opis produktu
Plakat Dancing – By Garmi marki The Poster Club przedstawia grupę postaci w dynamicznym tańcu. Jest wydrukowany na naturalnym, wysokiej jakości papierze artystycznym z certyfikatem FSC ™, który ma matową, niepowlekaną powierzchnię o subtelnej fakturze. Druk został wykonany w Danii. Warto wiedzieć: plakat zostanie starannie zapakowany w bibułkę i wysłany w ochronnej tekturowej tubie.
Wymiary
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 30 cm |
Specyfikacje
| Kraj pochodzenia | DK |
|---|---|
| Materiał | Papier |
| Waga | 0.0294 kg |
| Certyfikaty i normy | FSC 100% |
| Kolekcja | By Garmi |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Pielęgnacja | Regularnie czyścić z kurzu |
| Opakowanie | Rulon |
| Rama | Bez ramy |
| Kolor | Czerwony/różowy |
| Material | Papier |
| Producent | The Poster Club |
Recenzje
Opinie użytkowników
Piękny, wysokiej jakości plakat
Najlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, syntetyczna
W magazynieDostawa gratis
































































