


Wymiary 85×46×38 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Plastik: Jasnoszary Drewno: Buk Wymiary Szerokość: 46 cm Głębokość: 38 cm Wysokość: 85 cm Wysokość siedziska: 46 cm Waga: 5,2 kg Udźwig: 120 kg Symbolem skandynawskiego stylu jest bez wątpienia natura. Zainspirowany przyrodą styl wnosi harmonię oraz północną elegancję do każdego wnętrza. Wróćcie się również do naturalnych korzeni w waszej jadalni i kuchni. Skandynawskie jadalnie są przestronne, przytulne i bardzo praktyczne. Nauczcie się łączyć i nakładać pastelowe kolory, wzory i materiały. Proste krzesła jadalniane łączcie bez obaw z bardziej wyrazistymi dodatkami. Jasnoszare krzesło jadalniane Moris z masywnym stołem stworzy ciepły efekt. Skandynawskie krzesła Moris są wygodne, pasujące do małych i dużych pomieszczeń. Północną atmosferę podkreślą świeże zioła w lnianych wiszących doniczkach i duże lampy.
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Styl | Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Plastik |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczne |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Waga | 5,2 kg |

80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
79×51×46 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
Dostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Materiałowa

Nowoczesna, drewniana, industrialna

82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Materiałowa

Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, metalowa
Dostawa gratis
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
165×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie