






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pokrycie: 100% poliester – mikrofibra Wypełnienie: 100% poliester - mikrofibra z efektem puchowym (imitacja pierza) Gramatura wierzchniej części: 90 g/m2 Gramatura wypełnienia: 90 g/m2 Kolor Zielona Szara Wymiary 140 x 200 cm 200 x 220 cm Szczegóły Lekka letnia kołdra z chłodzącym efektem Delikatny i miękki wierzchni materiał kołdry Dzięki składności możliwość użycia w podróży Zalecana temperatura prania: 30 °C (według metki producenta)
| Ciepłota | Letnie |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Antyalergiczne | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Właściwości termoregulacji kołdry | Chłodząca |
| Przeznaczone do | Łóżko pojedyncze, Łóżko podwójne |
| Materiał wierzchni | 100% poliester |
| Pora roku | Letnie |
| Dla alergików | Dla alergików |

140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
100×135 cm, bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Letnia, bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana
W magazynieDostawa gratis
100×135 cm, bawełniana
W magazynieDostawa gratis

Letnia
W magazynie
Letnia, puchowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Letnia, bawełniana, puchowa
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana
W magazynie
100×135 cm, całoroczna
W magazynie
Bawełniana, puchowa
W magazynieDostawa gratis

Zestaw kołdra i poduszka, bawełniana
W magazynie
Zestaw kołdra i poduszka, bawełniana
W magazynie
Zimowa
W magazynie
Letnia, zestaw kołdra i poduszka, bawełniana
W magazynie
Zimowa
W magazynie

Bawełniana
W magazynieDostawa gratis

Bawełniana
W magazynieDostawa gratis

Całoroczna, zestaw kołdra i poduszka
W magazynie
Całoroczna, letnia
W magazynieDostawa gratis
Całoroczna
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana
W magazynieDostawa gratis

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie