


Wymiary 140×220 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysokiej jakości pościel bawełniana marki Bellatex, wykonana 100% z naturalnej bawełny, jest idealnym wyborem zapewniającym komfortowy sen każdego dnia. Zastosowany materiał o gramaturze 135 g/m² jest przewiewny, miękki w dotyku i bardzo dobrze pochłania wilgoć, dzięki czemu zapewnia przyjemne warunki przez całą noc. Pościel jest wyposażona w praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny z suwakiem, które nadaje się również do prasowania. Łatwa konserwacja i długa żywotność sprawiają, że jest to doskonały wybór do każdej sypialni. Dzięki neutralnym kolorom beżowemu i białemu łatwo komponuje się z innymi tekstylami domowymi i wygląda czysto i elegancko. Pielęgnacja: należy przestrzegać symboli pielęgnacyjnych podanych na metce prać w temperaturze 60°C (delikatny program) zalecamy pranie na lewej stronie z zapiętymi zamkami suszenie w suszarce w niskiej temperaturze prasowanie w temperaturze do 150°C Zawartość opakowania: 1× poszwa na kołdrę 140 × 220 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki, perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie

200×220 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie