








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ława pokojowa to królowa salonu - jeśli jesteś na etapie urządzania strefy wypoczynkowej, polecamy nowoczesny i funkcjonalny ławostół Quadro Max z blatem w optyce marmuru -...
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał blatu | Marmur |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze |
| Szuflada | Z szufladą |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | Z półką |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Biały/szary/marmurowy |
| Material | Płyta |
| Producent | Hubertus |

Nowoczesna, błyszcząca, retro
W magazynieNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, industrialna, rustykalna
Dostawa gratisNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynieNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Rozkładana, regulacja wysokości
W magazynieNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Błyszcząca, regulacja wysokości
W magazynie
Prostokątna, rozkładana, dębowa
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Prostokątna, rozkładana, industrialna

40×100×50 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
58×110×65 cm, nowoczesna, prostokątna


Nowoczesna, rozkładana, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, metalowa

Okrągła, zestawy, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, metalowa, dębowa

Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Prostokątna, drewniane ogrodzenia, retro
Dostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie
Rozkładana
W magazynie