








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wszystkim miłośnikom przytulnych aranżacji polecamy ławostół z blatem w kolorze drewna Quadro Max, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród osób...
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku, bez połysku |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze |
| Szuflada | Z szufladą |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | Z półką |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Brązowy/drewniany/dębowy |
| Material | Płyta |
| Producent | Hubertus |

Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca, głębokość
W magazynieDostawa gratis
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa
W magazynie
Marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
50×60×45 cm, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, rozkładana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie