








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Cenisz sobie przemyślane elementy wyposażenia, wpływające na łatwość wykonywania codziennych czynności? Mamy zatem coś, co rewelacyjnie sprawdzi się w nowocześnie urządzonych...
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rozkładane | Tak |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 100 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 100 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | Bez połysku |
| Kształt blatu | Okrągłe, owalne |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | Bez półki |
| Ilość nóg | Na 2 nogach |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Dąb/dębowy/biały |
| Material | Mdf |
| Producent | Hubertus |

Nowoczesna, rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Okrągła, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, rozkładana
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Rozkładana, regulacja wysokości
W magazynie
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia

49×100×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Metalowa, zestawy
W magazynie
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, okrągła, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
Szklana
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, głębokość
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, rustykalna
W magazynie
⌀ 60-80 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Metalowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie



Rozkładana
W magazynie
Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Rozkładana
W magazynie