








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Primo Lux to elegancka ława, która zachwyca swoim nowoczesnym designem i minimalistycznym wykończeniem. Jej unikalna cecha to możliwość podnoszenia i rozkładania, co sprawia, że jest...
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rozkładane | Tak |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 100 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 100 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku |
| Kształt blatu | Okrągłe, owalne |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Ilość nóg | Na 2 nogach |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Biały/czarny |
| Material | Mdf |
| Producent | Hubertus |

Nowoczesna, rozkładana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Metalowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, zestawy, industrialna

Metalowa, zestawy
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Szklana
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Prostokątna, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, marmurowa
W magazynie
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, owalna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
35×80×50 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
Rozkładana, regulacja wysokości
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, drewniane ogrodzenia, retro
Dostawa gratis
80 cm, ⌀ 80 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa, składana
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
Rozkładana
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Rozkładana
W magazynie