




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dla wszystkich fanów przytulnych wnętrz polecamy ławostół Quadro Max z blatem w kolorze drewna, który na pewno przyciągnie uwagę osób urządzających salon. Ta...
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku, bez połysku |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze |
| Szuflada | Z szufladą |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | Z półką |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Dębowy/brązowy |
| Material | Melamina |
| Producent | Hubertus |

35×80×50 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
Prostokątna, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa
W magazynie
40×80×40 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Z orzecha włoskiego

49×100×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, okrągła, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
47×100×60 cm, prostokątna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
10×56×102 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
⌀ 100 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
⌀ 100 cm, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
45×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
Dostawa gratis
49×100×50 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, metalowa
Dostawa gratis
Dębowa

Szklana
Dostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, dębowa
Dostawa gratis
Zestawy, skandynawska, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie
Rozkładana
W magazynie