








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ławostół regulowany Primo Max to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do każdego pokoju dziennego. Jego okrągły blat utrzymany w dekorze drewna nadaje wnętrzu elegancji i naturalnego...
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 100 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 100 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | Bez połysku |
| Kształt blatu | Okrągłe, owalne |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Z szufladą |
| Ilość nóg | Na 2 nogach |
| Półka | Z półką |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Dąb/dębowy/biały |
| Material | Mdf |
| Producent | Hubertus |

35×80×50 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Rozkładana, marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
49×100×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
10×56×102 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
47×100×60 cm, prostokątna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
49×100×50 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
74×200×100 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
30-35×85-90×30-60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, dębowa
Dostawa gratis
Dębowa

Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie