








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ławostół Barletta w wysokim połysku to elegancki i nowoczesny mebel, który wprowadzi do Twojego wnętrza powiew luksusu! Połyskujący blat w imitacji marmuru nada pomieszczeniu...
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rozkładane | Tak |
| Materiał blatu | Marmur |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 130 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku |
| Kształt blatu | Owalne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze, na 2 nogach |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Biały/szary/marmur |
| Material | Płyta |
| Producent | Hubertus |

Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
⌀ 60-80 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Szklana
Dostawa gratis
Rozkładana, regulacja wysokości
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, rustykalna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
Dostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia, retro
Dostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Szklana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Zestawy, industrialna, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia

35×80×50 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
10×56×102 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Metalowa, zestawy
W magazynie
⌀ 80 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa, błyszcząca
W magazynie
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie



Rozkładana
W magazynie
Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Rozkładana
W magazynie