








Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1892 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Urządzasz nieduże mieszkanie i poszukujesz funkcjonalnych elementów wyposażenia? Chcesz zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni użytkowej? Przybywamy z pomocą! Oferujemy...
| Rozkładane | Tak |
|---|---|
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Metalowe |
| Długość blatu | O długości ok. 110 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 65 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku, bez połysku |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | Bez półki |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Ilość nóg | Na 2 nogach |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Styl | W stylu industrialnym |
| Kolor | Biały/betonowy/drewniany |
| Material | Płyta laminowana |
| Producent | Endo |

35-45×45×45 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
13×67×93 cm, okrągła, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
44×100×50 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
34×70×70 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
49×100×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna, owalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
9×46×70 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
11×67×69 cm, nowoczesna, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, szklana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
Dostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
⌀ 46-60 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Głębokość
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
43 cm, ⌀ 60 cm, industrialna, głębokość
W magazynie
Okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, kwadratowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie

Obrotowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie