







Wymiary 49×100×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Płyta wiórowa: Dąb artisan Metal: Czarny Rozmiary Szerokość: 100 cm Głębokość: 50 cm Wysokość: 49 cm Wysokość z wysuniętą deską: 62 cm Odległość między przegródkami: 29,3 cm Waga: 25,9 kg Udźwig górnej deski: 45,4 kg Udźwig przestrzeni do przechowywania: 22,5 kg Udźwig dolnych przegródek: 22,5 kg Wymiary opakowania: 110x57x12,5 cm Specyfikacja Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność i trwałość Nogi regulowane Wysuwana deska Dostarczany w częściach do montażu Praktyczna wysuwana deska Wysuwana deska tego stolika kawowego jest doskonałym rozwiązaniem dla codziennego komfortu. Dzięki łatwemu mechanizmowi możesz podnieść deskę do idealnej wysokości do pracy na laptopie, spożywania posiłków lub relaksu. Pod deską znajduje się również praktyczna przestrzeń do przechowywania, która utrzyma twoje rzeczy uporządkowane i łatwo dostępne. Połączenie funkcjonalności i eleganckiego designu sprawia, że jest to idealny dodatek do nowoczesnego salonu.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 49 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Metal |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał | Metal, Płyta wiórowa |
| Kształt | Prostokątny |
| Kształt nóg | Klasyczny |
| Miejsce do przechowywania | Otwarte, Z miejscem do przechowywania |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Dekor drewna | Dąb artisan |
| Waga | 25,9 kg |

35-45×45×45 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
11×67×69 cm, nowoczesna, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, głębokość
Dostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, szklana
W magazynie
Metalowa, zestawy
W magazynie
Drewniane ogrodzenia, retro
W magazynie
43 cm, ⌀ 60 cm, industrialna, głębokość
W magazynie
Industrialna
W magazynie

Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, okrągła, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
⌀ 46-60 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
47×100×60 cm, prostokątna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, głębokość
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Metalowa, zestawy
W magazynie
13×67×93 cm, okrągła, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, metalowa
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie