





Wymiary 160×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko - kto z nas nie marzy o nim wieczorową porą po wyczerpującym dniu? Ten mebel to synonim relaksu, błogości i odpoczynku. Naszą propozycja jest łóżko Paris, które...
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wykończenie | Laminowane |
|---|---|
| Tapicerowanie | Bez tapicerki |
| Długość materaca | O długości 200 cm |
| Szerokość materaca | O szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | Parterowe |
| Wysokość łóżka | Łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Pojemnik | Bez pojemnika |
| Wezgłowie | Z wezgłowiem |
| Pikowanie | Niepikowane |
| Stelaż | Bez stelaża, ze stelażem zwykłym |
| Materac | Bez materaca |
| Baldachim | Bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | Z płyty meblowej |
| Styl | W stylu prowansalskim |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Producent | Tvilum |

140×200 cm, skandynawska
W magazynie
160×200 cm, skandynawska
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa, drewniana, tapicerowana

160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
160×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
200×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, bez materaca, materiałowa

140×200 cm, metalowa, drewniana
W magazynie
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
200×200 cm, metalowa, drewniana
Dostawa gratis
Drewniana, sosnowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Z oświetleniem, bez materaca, materiałowa

Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
180×200 cm, tapicerowana, materiałowa
W magazynie
120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, leżanki, tapicerowana

Metalowa, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
80×200 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Tapicerowana, retro, bez materaca
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Metalowa, sześcioosobowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Elektryczne kominki
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Regulowana
W magazynie

Składana, regulowana
W magazynie