








Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 80 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel krepa Praktyczny materiał, który charakteryzuje się tymi samymi właściwościami co bawełna, bez konieczności prasowania. Krepa to idealny materiał zarówno dla dzieci, jak i dorosłych na każdą porę roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest odpowiednia również dla alergików. Łatwa w utrzymaniu, chłonna, przewiewna i miękka, nawet przy typowo pomarszczonej powierzchni. Falująca powierzchnia jest uzyskiwana dzięki delikatnemu wykończeniu bawełny przy pełnym zachowaniu jej właściwości. Materiał 100% bawełna Gramatura: 120 g/m2 Kolor Kremowy Beżowy Różowy Właściwości Długa żywotność i trwałość kolorów Kolory nie blakną nawet po częstym praniu Zapięcie na zamek ułatwia zmianę pościeli Wysokiej jakości tkanina ze 100% czesanej bawełny Renforcé Zalecane pranie: co tydzień, minimum 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 60 °C Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz w 60 °C Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie z zamkniętym zamkiem Użyj środka piorącego odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu pościeli wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Bawełna, Krepa |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 60 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Kwiaty, Natura |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Waga | 1,03 kg |

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana, guziki
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie

70×90 cm
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie