








Wymiary 41×58 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 258,39 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Magnetyczna tablica Tower marki YAMAZAKI to praktyczny dodatek do Twojego biurka, który pomoże utrzymać porządek i dobrą organizację przestrzeni. Panel łatwo przymocujesz do blatu stołu za pomocą regulowanych śrub. W zestawie z tablicą znajdziesz również praktyczną dolną półkę, idealną do przechowywania drobiazgów. Możesz ją dowolnie łączyć z innymi magnetycznymi akcesoriami, takimi jak półeczki czy uchwyty na długopisy i artykuły biurowe, aby stworzyć system idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Maksymalne obciążenie panelu wynosi 1,5 kg.
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 41 cm |
| Rodzaj | Łączone, Magnetyczne |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Lokalizacja | Na ścianę |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Materiał | Metal |
| Grubość | 4.8 cm |
| Waga | 0.335 kg |
| Kolekcja | Tower |
| Rodzaj tablicy | Magnetyczna |
| Jakość | Premium |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Material | Metal |
| Producent | YAMAZAKI |

Magnetyczna, na ścianę
W magazynie
Magnetyczna
W magazynie
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
70×50 cm, magnetyczna, na ścianę
W magazynie
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis

Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, wolno stojąca
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna
W magazynie
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna
W magazynie
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna
W magazynie
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna, na ścianę
W magazynie
Magnetyczna
W magazynie
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis

Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Magnetyczna
W magazynie
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
15×15 cm, zestawy
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie