




Wymiary 160×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Miękka, tapicerowana forma w jasnej tkaninie Catch Me 01 sprawia, że łóżko Slim 11 buduje w sypialni atmosferę spokoju i wyciszenia. Zintegrowany pojemnik na pościel oraz stelaż pod...
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Wykończenie | Z tkaniny |
| Tapicerowanie | W całości |
| Długość materaca | O długości 200 cm |
| Szerokość materaca | O szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | Parterowe |
| Wysokość łóżka | Łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Wezgłowie | Z wezgłowiem |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Pikowanie | Pikowane |
| Pojemnik | Z pojemnikiem |
| Materac | Bez materaca |
| Baldachim | Bez baldachimu |
| Stelaż | Ze stelażem podnoszonym typu kangur |
| Rodzaj drewna | Pozostałe |
| Styl | Nowoczesne |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Kolor | Biały |
| Material | Tkanina |
| Producent | Riban |

160×200 cm, tapicerowana
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana
W magazynie
69×140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna

Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
95×128-218×218 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
36-104×140-200×224 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, bez materaca
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
180×200 cm, regulowana, materiałowa
Dostawa gratis
38×128-188×213 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, drewniana

Tapicerowana, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
108×140×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
36-95×128-218×218 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
90-110×128-208×210 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
54×122-202×220 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynie
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, drewniana

95×130-210×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
33-114×138-218×225 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
36-104×140-220×224 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Z orzecha włoskiego, prowansalska, bez materaca
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie



Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie

Rozkładana
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Retro, lustro, oświetlenie
W magazynie
Rozkładana
W magazynie