




Wymiary 160×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Tapicerowane łóżko z pojemnikiem i stelażem w rozmiarze 160x200 cm to propozycja do nowoczesnych i spokojnych aranżacji sypialni. Miękka tkanina szenilowa Puente 03 z melanżowym efektem...
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Wykończenie | Z tkaniny |
| Tapicerowanie | W całości |
| Długość materaca | O długości 200 cm |
| Szerokość materaca | O szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | Parterowe |
| Wysokość łóżka | Łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Wezgłowie | Z wezgłowiem |
| Pojemnik | Z pojemnikiem |
| Pikowanie | Niepikowane |
| Materac | Bez materaca |
| Baldachim | Bez baldachimu |
| Stelaż | Ze stelażem podnoszonym typu kangur |
| Rodzaj drewna | Pozostałe |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Kolor | Beżowy/kremowy |
| Material | Tkanina |
| Producent | Riban |

160×200 cm, tapicerowana
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×130-210×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana
W magazynie
180×200 cm, regulowana, materiałowa
Dostawa gratis
31-95×130-210×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
69×140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna

Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, bez materaca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
160×200 cm, skandynawska
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, drewniana

38×128-188×213 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
80×200 cm, tapicerowana, drewniana
Dostawa gratis
80×200 cm
W magazynie
95×128-218×218 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, drewniana, nowoczesna
W magazynie
90-110×128-208×210 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana
W magazynie
31-96×130-210×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
108×140×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
36-104×140-200×224 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, regulowana, z oświetleniem
Dostawa gratis
36-95×128-218×218 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
36-104×140-220×224 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, drewniana

32×157-217×223 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie



Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie

Rozkładana
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Retro, lustro, oświetlenie
W magazynie
Rozkładana
W magazynie