




Wymiary 180×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko Slim 11 z pojemnikiem i stelażem 180x200 cm w tkaninie Amor Velvet 4304 to komfortowe rozwiązanie do większych sypialni. Tapicerowana konstrukcja w aksamitnym materiale wprowadza do...
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Tapicerka | Materiał |
| Wykończenie | Z tkaniny |
| Tapicerowanie | W całości |
| Długość materaca | O długości 200 cm |
| Szerokość materaca | O szerokości 180 cm |
| Typ łóżka | Parterowe |
| Wysokość łóżka | Łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Pikowanie | Pikowane |
| Wezgłowie | Z wezgłowiem |
| Pojemnik | Z pojemnikiem |
| Materac | Bez materaca |
| Baldachim | Bez baldachimu |
| Stelaż | Ze stelażem podnoszonym typu kangur |
| Rodzaj drewna | Pozostałe |
| Styl | Nowoczesne |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Kolor | Beżowy/kremowy |
| Material | Velvet |
| Producent | Riban |

180×200 cm, tapicerowana
W magazynie
31×128-208×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
180×200 cm, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, tapicerowana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
44-114×144-224×227 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana
W magazynie
35-115×144-224×237 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
35-80×144-224×237 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
69×175×212 cm, tapicerowana, drewniana

Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
48-115×165-245×230 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynie

Regulowana, materiałowa
Dostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Retro
W magazynie



Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Obrotowa
W magazynie