











Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrofibry Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się miękkością, ciepłem i stabilnością kształtu. Wyróżnia się także przyjemną strukturą, delikatnością, a ponadto się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatny dotyk, to mikrofibra jest dla Ciebie idealnym wyborem. Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Niebieski Żółty Różowy Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1× na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (wg etykiety producenta) Pościeli nie trzeba prasować Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zamkniętą Używaj detergentu odpowiedniego do danego materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania według wyboru wariantu Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewki na poduszkę 70 x 80 cm
| Materiał | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Dziecięcy, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Zwierzęta, Natura, Wielkanocny |
| Pora roku | Wiosna, Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |

Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
150×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie