




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 236,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Kwiaty polne marki Kvalitex zamieni sypialnię w kwitnącą łąkę pełną kolorów i delikatnych detali. Bogaty motyw kwiatów, płatków i elementów natury w odcieniach niebieskiego, różowego, kremowego, zielonego i żółtego koloru sprawia wrażenie świeżego i romantycznego. Dzięki nowoczesnemu drukowi cyfrowemu 5D powierzchnia tworzy realistyczny efekt reliefowy, przypominający delikatny haft.Pościel wykonana jest w 100% z bawełny o splocie płóciennym, która jest przyjemna w dotyku, oddychająca i nadaje się do użytku przez cały rok. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny z suwakiem jest dyskretne iułatwia regularną zmianę pościeli. Produkt został wyprodukowany w Czechach z naciskiem na jakość i precyzyjne wykonanie.Przed pierwszym użyciem zalecamy wypranie pościeli. Należy prać na lewej stronie w temperaturze 60°C, najlepiej osobno lub z podobnymi kolorami. Należy stosować delikatne środki piorące bez wybielaczy, aby nadruk 5D zachował wyraziste kolory i szczegółowy motyw. Suszenie jest możliwe na wolnym powietrzu lub w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze. Aby zachować gładki wygląd, zalecamy prasowanie na lewej stronie wśredniej temperaturze.Pościel jest pakowana w ekologiczny sposób w praktyczną torbę materiałową, która została wykonana z resztek materiału pozostałych po produkcji i może być ponownie wykorzystana, na przykład do przechowywania drobiazgów lub jako opakowanie wielokrotnego użytku.Główne zalety produktu delikatna i oddychająca 100% bawełna nowoczesny cyfrowy druk 5D z realistycznym efektem bogaty motyw kwiatowy inspirowany polnymi kwiatami praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny produkt wyprodukowany w Czechach ekologiczne opakowanie w torbie z tkaniny nadaje się do użytku przez cały rok Zawartość opakowania 1× poszwa na kołdrę 140 × 200 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm 1× ochronna torba z tkaniny
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Efekt 3d | Tak |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Gęstość włókien | TC144 |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie